KTO SME

GLOVIS SLOVAKIA patrí do skupiny Hyundai Glovis, ktorá je globálnym poskytovateľom integrovaných logistických a distribučných služieb. Na Slovensku patríme medzi hlavných dodávateľov spoločnosti Kia Motors Slovakia. V súčasnej dobe zamestnávame približne 400 zamestnancov.

NAŠE SLUŽBY

Pre nášho hlavného zákazníka zodpovedáme za všetky vnútorné logistické procesy a dodávky hotových vozidiel po celej Európe. Zabezpečujeme celý rozsah logistických operácií ako napríklad odbytovú logistiku, zásobovaciu logistiku, výslednú distribučnú logistiku, inštaláciu a demontáž strojov a prevádzok, balenie, skladovanie a logistické konzultácie. Zaoberáme sa tiež obchodovaním s firmami pôsobiacimi v oblasti recyklácie materiálu, prepravy, prenosu a skladovania.

KDE SA NACHÁDZAME

Prevádzka spoločnosti sa nachádza v konsolidačnom centre Kia Motors Slovakia. K areálu, ktorý využíva, patrí sklad náhradných dielov, parkovisko a nabíjacia miestnosť pre manipulačnú techniku. Súčasťou prevádzky je aj linka na kompletizáciu kolies, ktorá je priamo napojená na výrobnú linku automobilky Kia Motors Slovakia. GLOVIS SLOVAKIA prevádzkuje vysokozdvižné vozíky, ťažné vozíky, kontajnerový prekladač a iné zariadenia na prepravu materiálu.